1 / 5
Gumi 235 55 r17 i 225 55 r17 leto zima
1 €
Цената не е фиксна
16.12.2022 20:26

Струга / Струга

Тип на гуми:

Гуми за сите сезони

Ширина:

235

Висина:

55

Дијаметар:

17

Prodavam 3 gumi..2 citilander 235 55 r 17 i edna guma 225 55 r 17 dunlop.Povolno

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава / Можна е замена од:

STRUGA
Потврден огласувач
070553025
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам