1 / 10
Mercedes Actros
20.350 €
11.01.2023 13:36

Штип / Штип

Mercedes Actros 1845 euro 6. Godina 2013. Gigaspace Kabina.

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
078450056
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам