1 / 6
alfa romeo 156 vo uba sostojba
1 €
12.01.2023 23:16

Кичево

Марка:

Alfa Romeo

Модел:

Alfa 156

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

alfa romeo 156

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

flamur.
Потврден огласувач
077501622
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам