1 / 10
Giant Rapid 1
550 €
08.03.2023 18:01

Карпош / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

20 "

Giant Rapid 1 (carbon vila, carbon kolce)
Size: XL
Trkala: 28"
2018 god
550€

2x10 tiagra
Ultra lesen** !!!

Kompletnata moja ponuda ja imate na sledniot link
www.instagram.com/bikes4sale.mk

Povekje info na viber ili na mob:
071353232

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Boban
Потврден огласувач
071353232
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам