1 / 5
KTM LC 640 SM
3.400 €
02.01.2023 20:44

Охрид / Охрид

Марка:

KTM

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2006

Модел:

LC640 SM

Километри:

30000

MOTOROT IMA NOVI GUMI
INFO 078 928 928

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

mario
Потврден огласувач
078928928
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам