1 / 1
Se Izdava Stan pod Kirija
По Договор
19.11.2022 09:57

Неготино / Неготино

Број на соби:

3

Квадратура:

68 m²

Греење:

Друго

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

M.Tito 123

Se izdava stan pod kirija vo zgradite (vtora Negotinka ) na ul.M.Tito br.123 .

Cena po dogovor

Mob: 071/508-782

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Jule
Потврден огласувач
071508782
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам