1 / 10
BMW 318D
1 €
02.02.2023 18:01

Кичево

Марка:

BMW

Модел:

318

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2023

Сила на моторот:

1 kw / 1 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Bmw 2.0 318 143ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

BMW
Потврден огласувач
078434089
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам