1 / 4
Villa Lux Mavrovo
По Договор
21.11.2022 09:06

Маврово и Ростуша / Гостивар

Состојба на предмет
Нов

Se izdava luxsuzna vila vo Mavrovo so 4 spalni sobi, dve kupatila , golema dnevna so kujna i prekrasen pogled kon ezero. Povelete i uzivajte vo zimskite denovi. Za rezervacii i informacii 077945555.

Категорија: Останато

Се продава од:

Blagica
Потврден огласувач
077945555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам