1 / 5
BMW 630 i Cabrio
1 €
25.000 €
27.01.2023 09:20

Охрид / Охрид

Марка:

BMW

Модел:

630

Година:

2007

Гориво:

Бензин

Километри:

140000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Кабриолети

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

258 kw / 351 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava BMW 630 i Cabrio vo odlicna sostojba so full oprema, pominati 140 000km,
prv sopstvenik.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Emilija
Потврден огласувач
071375761
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам