1 / 12
Banese 130m2. Me pamje nga liqeni
1 €
04.01.2023 17:27

Струга / Струга

Број на соби:

6

Квадратура:

130 m²

Греење:

Струја

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2020

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Avel-Nabizi Struga

Shitet banese
Duplex
130m2
3 Dhoma Gjumi
2 Banjo
Salon+kuzhine
E pa banuar

Tel: 071220851

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

....
Потврден огласувач
070899515
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам