1 / 12
RTX 3090 3080 Ti 3070 3060 A2000 RX6600XT RX5800 ATI NVIDIA
7.900 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
29.01.2023 16:27

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

НОВИ ВО КУТИЈА СО 2/3 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА:

1. RTX 3060 12GB, Gaming Twin Edge, Zotac
2 години гаранција
23,500ден

2. RTX 3080 Ti 12GB, Trinity, Zotac
2 г. гар.
60,900ден

3. STRIX-LC-RX6900XT 16GB Gaming Water Cooling, Asus
3 г. гар.
https://uk.store.asus.com/rog-strix-lc-rx6900xt-o16g-gaming-15405-90yv0gf0-m0nm00.html
59,900ден

4. RTX 3090 XTREME OC 24GB, Gigabyte
2 г. гар.
77,900денКОРИСТЕНИ КАРТИЦИ СО ЛОКАЛНА ГАРАНЦИЈА

1. RX 580 8GB Gaming
4 парчиња, користени, 12 мес. гар.
7,900ден

2. GTX 1660super 6GB, Gigabyte
1 парче, користенa за гејминг, 14 мес. гар.
11,900ден

3. RTX A2000 6GB, PNY
користени, 6 мес. гар.
14,900ден

4. RTX 3060 12GB, Gigabyte
15,900 користени, без гаранција

5. RX 6600XT 8GB, RED DEVIL, Power Color
користени мн. малку, 1 г. гар.
16,900ден

6. RTX 3060 12GB, Gaming Twin Edge OC, Zotac
користени, 1г. гар.
18,900ден

7. RTX 3070 8GB, MSI (Lenovo Legion PC)
користени, 1г. гар.
26,900ден

8. RTX 3080 10GB, AORUS XTREME LCD, GIGABYTE
користени мн. малку, 1 г. гар.
https://www.gigabyte.com/Graphics-Card/GV-N3080AORUS-X-10GD-rev-10#kf
33,900ден

9. RTX 3080 Ti 12GB, Trinity, Zotac
користена, 3 мес. гар.
35,900ден

10. RTX 3080 Ti 12GB, TUF metal chassis, ASUS
користена, 2 г. гар.
41,900ден

11. RTX 3090 24GB, Trinity, Zotac
користена, 1год. гар.*
44,900ден

12. RTX 3090 Founders Edition 24GB, NVIDIA
користена за гејминг, 6мес. гар.
49,900денСите картици се исправни и под актуелна локална гаранција.
Цените се Ф И К С Н И !

Фирма за големопродажба за компјутерски компоненти.
Пон-Петок, 1000 - 1700, потоа на ВИБЕР пишете.

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Графички картички и друго

Се продава од:

PCexpert
Потврден огласувач
070257609
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам