1 / 12
ACER ASPIRE 3, DESETTA GENERACIJA
240 €
09.01.2023 14:25

Аеродром / Скопје

Производител:

Acer

Xaрд диск HDD:

250 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i3

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Се продава сосема нов (речиси нов, се гледа од сликите) лаптоп. Сите параметри ги има на сликите. I3, десетта генерација, win 11, 8GB ram, 256 extra brz SSD (vidi foto). Ful HD, Intel ultra HD itn. Сите податоци ги имате на фотографиите кои са направени токму на него. Исклучително тенок и лесен. Нема никакци знаци на употреба, Цената на нов е над 400 евра. Тука - многу помалку (добиен е како замена за аудио опрема).

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Marko
Потврден огласувач
075237247
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам