1 / 2
GUMI SAVA 225 45 R17 !
7.500 МКД
Цената не е фиксна
16.01.2023 20:15

Охрид / Охрид

Тип на гуми:

Летни Гуми

Ширина:

225

Висина:

45

Дијаметар:

17

Gumite se odlicni ne se lepeni i ne se krivi..
Proizvedeni 2019
Odlicna shara...

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

/////
Потврден огласувач
078/271-373
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам