PRODAVAM STAN VO CENTAROT NA OHRID
1 €
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.11.2022 14:04

Охрид / Охрид

Број на соби:

3,5

Квадратура:

68 m²

Греење:

Струја

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

1990

Година на реновирање:

2018

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Ohrid

Prodavam stan vo cntarot na Ohrid so dvorno mesto 45m2
kompletno renoviran,cena po dogovor.
Povece informacii na tel.070 786 129

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Goce Mendizoski
Потврден огласувач
070786129
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам