1 / 12
SE PRODAVA KUKA BUTEL 1
210.000 €
Цената е фиксна
19.11.2022 14:04

Бутел / Скопје

Број на соби:

8

Квадратура:

300 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

500 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

2010

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

BUTEL 1

SE PRODAVA KUKA VO BUTEL 1
SE NAOGA NA UBAVA MIRNA LOKACIJA
DVE KUKI SO POVRSINA 90M2 I 210 M2
TEL 079 374 144

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Tonka
Потврден огласувач
079 374 144
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам