1 / 6
Smart ForFour 1.5 CDI Dizel
2.100 €
Цената е фиксна
26.01.2023 18:55

Велес / Велес

Марка:

Smart

Модел:

ForFour

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2023

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava,mala i lesna za pocetnici,portosnja 4l.Centralno,klima,el.na prozori,registrirana..
Za povekje informacii 078383590 Mario

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

mario
Потврден огласувач
078383590
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам