1 / 8
ASUS ZENFONE 8 - 06.2021,SD888,IP68,8/128,full + dodatoci!!!
320 €
26.12.2022 21:22

Битола / Битола

Марка:

Asus

Модел:

zenfone 8

Боја:

Black

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

8 GB

Големина на екранот:

5,5 - 5,9" инчи

Se prodava ASUS ZENFONE 8, najdobriot kompakten tel od 2021(zaedno so s21)!
Tel e kupen od ASUS Belgrad, juni 2021, e vo odlicna sostojba! IP68-sertifikat za otpornost na voda i prasina! Snapdragon 888, top kamera!
https://www.gsmarena.com/asus_zenfone_8-10893.php
top cena za kesh!!
300eur

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

ps
Потврден огласувач
070207275
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам