1 / 11
***VELOSIPED 26 ", 28 ",VELOSIPEDI***POVEKE MODELI
1 €
01.02.2023 20:01

Битола / Битола

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

Останато

Големина на рам:

Останато

SCOTT YECORA 26"- 180 eur.
CANNONDALE 26" - 10000 den.
MERIDA 28 ",- 150 eur.
CUBE ACID 26", - 290 eur.
WHEELER 4700 28" - 120 eur.
SCOTT CONTESSA 640 - 120 eur.
TOUR DE SWISSE 28",LEOPARD 28" - 7000 den.
IBEX 28" - 8000 den.
CENI OD 7000 den -18000 den.
TEL.070 237 285

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

zlatko
Потврден огласувач
070237285
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам