1 / 3
Hp Jornada
100 €
19.11.2022 16:03

Карпош / Скопје

Производител:

HP

Xaрд диск HDD:

< 60 GB

РАМ Меморија:

До 1 GB

Модел на процесор:

Останато

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

10 инчи и помал

Prodavam Hp Jornada

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Vuk
Потврден огласувач
078359375
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам