1 / 11
Golf 7 1.6TDI 77Kw 2016NOEMVRI
7 €
01.04.2023 16:28

Штип / Штип

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2016

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Distronik
Klimatronik
Aluminiumski Bandazi so letni gumi kako novi
Komandi na volan
Greaci na sedista
Parking senzori napred/nazad
Tempomat
2- kluca
🍀❤️🍀 Top sostojba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Furka
Потврден огласувач
070511821
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам