1 / 4
AGOLNA GARNITURA I FOTELJA
1 €
18.12.2022 23:11

Штип / Штип

230X270 MENE SE AGOLO PRAVE SE LEVA I DESNA TRI DELNA E I PLUS FOTELJA CENA PO DOGOVOR SO MOJ PREVOZ ZA STIP

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

Pepi
Потврден огласувач
078937574
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам