1 / 12
BMW 730Ld М пакет - F02 Individual
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.01.2023 19:34

Охрид / Охрид

Марка:

BMW

Модел:

730

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Останато

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

180 kw / 245 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

BMW 730Ld ( Long - Individual опрема F02) М пакет
- Bi-Xenon адаптивни светла
- Keyless Entry and Go (се отклучува и
пали без клуч)
- Head-Up Display (проектор)
- Brake Energy Regeneration
-Active Cruise Control with Stop&Go function (Активен темпомат )
- Lane Departure Warning system
(систем за напуштање на лента)
- Lane assist & blind spot detection (систем за
предупредување на доаѓање возило од мртва
точка)
- Collision assist (автоматско сопирање
при опасност од судир)
- Voice control system
- меморија и греење на предни и
задни седишта
- дисплеи на задни седишта
- вакум на врати
- автоматско отварање и затварање на гепек-

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Дејан
Потврден огласувач
078399689
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам