1 / 1
se prodavat felgi 17 za opel vektra b
15 €
12.12.2022 15:42

Гостивар / Гостивар

Тип на гуми:

Летни Гуми

Ширина:

225

Висина:

40

Дијаметар:

17

se prodavat felgi 17 za opel vektra b

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

FARUK
Потврден огласувач
071606111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам