1 / 6
Kipper ATEGO 818
14.500 МКД
27.01.2023 19:17

Гостивар / Гостивар

2002 godina, Euro3, reg.do 9/2023, nosivost 5400kg, 2federi napred 3 nazad,,,,,,...

Tel.. 078 278 880

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
78278880
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам