1 / 3
PS4 igri
800 МКД
Цената е фиксна
1.000 МКД
04.02.2023 18:23

Бутел / Скопје

®️ PS4 igri:
💿 NBA2K23 🚫 prodadeno
📀 GTA5, Premium Edition = 800 den.
💿 Assassin'S Creed: Origins 🚫 prodadeno
💿 Watch Dogs2 🚫 prodadeno
💿 Far Cry4 🚫 prodadeno
💿 Uncharted4 🚫 prodadeno
💿 Horizon Zero Dawn 🚫 prodadeno
📀 The Division = 300 den.
💿 Battlefiled1 🚫 prodadeno
📀 FIFA18 = 200 den.
📀 Ghost of Thushima (nova) = 1000 den
🚚 Skopje, prakam po kargo
📞 070/330-177

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / PC Игри и Видео игри / Sony PS Playstation игри / Sony PS4 игри

Се продава / Можна е замена од:

Tarik
Потврден огласувач
070330177
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам