1 / 4
Citroen C5
5.900 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.02.2023 08:05

Кочани / Кочани

Марка:

Citroen

Модел:

C5

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

smeneto set lamela i rebrasti pred 200km

38970212858
Dragan

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

i
Потврден огласувач
000000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам