1 / 9
NISSAN Vanette
1 €
14.12.2022 18:03

Берово / Берово

Nissan Vanette
Registrirano cela godina
Novi gumi
100% ispravno

Tel: 070 598 691- zoran

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

IGOR
Потврден огласувач
078401272
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам