1 / 12
Shitet shtëpi
По Договор
19.11.2022 20:26

Чаир / Скопје

Број на соби:

5

Квадратура:

136 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

300 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1984

Година на реновирање:

2018

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Saraj

Shitet shtëpi në saraj 164 m2 e renevouat dhe me gjitha dokumentacione
Info tel 389217838

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Neki
Потврден огласувач
077527103
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам