1 / 7
Kaputi - bundi
1 €
26.01.2023 20:36

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Јакни / сакоа

Големина:

38

Боја:

Други

Se prodavaat odlicno socuvani
Bunda mecka- 2500den vel.44
Bunda crna- 2500den vel.44
Kaput ribina koska- 1500 vel.44
Kaput Modena (crven)- 800den vel.42
Kaput Sixth Sense (krem)- 800den vel.38
Kaput Mexx (plav)- 800den vel.38
Jakna so dve lica (crna)- 800 vel.M

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женска Облека

Се продава од:

vlatko
Потврден огласувач
070387737
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам