1 / 12
prodavam nov stalak za mikseta
55 €
20.03.2023 08:29

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

odlicen model na stalak ,koj brzo se montira , lesen za transport i e pogoden za site vidovi mikseti , suvi , "vodeni",i tn .............

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Останато

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
075 357755
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам