1 / 1
Se prodava kuka
1 €
28.01.2023 12:04

Охрид / Охрид

Број на соби:

5

Квадратура:

66 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

44 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

2006

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

S.Velgosti

Se prodava kuka.
Br.za kontakt 077 759 777 Beti

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Dule
Потврден огласувач
077704708
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам