1 / 6
Машина за садови Blomberg
3.000 МКД
12.01.2023 20:11

Кисела Вода / Скопје

Машината е исправна, користена до пред 2 дена, за 12 комплета.Никогаш не е севисирана,машината работи супер. Сликите се без горниот капак но го имам, вградена беше под плотна затоа е изваден.

Локација н. Драчево


Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Машини за миење садови

Се продава од:

Mile
Потврден огласувач
078397586
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам