1 / 5
Extra velosiped
70 €
Денес 08:23

Прилеп / Прилеп

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Женски

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

Останато

Vo odlicna sostojba donesen od Germanija

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

oliver
Потврден огласувач
075220336
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам