1 / 4
Seat leon 1.4 tsi 2011
1 €
Цената не е фиксна
25.03.2023 18:59

Прилеп / Прилеп

Марка:

Seat

Модел:

Leon

Година:

2011

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2022

Сила на моторот:

92 kw / 125 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava seat leon 1.4 tsi 2011
Uvezena od CH
Registriran
Full oprema
Servisiran komplet
Samo za za merakli sa seat leon

Info tel 078/712-657

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

XYXYX
Потврден огласувач
071320242
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам