1 / 9
Se prodava Audi A4
1 €
24.11.2022 17:36

Штип / Штип

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

105 kw / 143 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Voziloto e vo odlicna sostojba uvezeno od Svajcarija so pominati 194.000 km i e so kompletna oprema:

-KLIMATRONIC
-ABS+SRS+ESP
-BORD KOMJUTER
-TEMPOMAT
-NAVIGACIJA
-12 AERBEGA
-FABRICKO RADIO CD
-SENZORI ZA PARKIRANJE
-GREACI NA SEDISTA
-ALU FELNI SO NOVI GUMI LETNI I ZIMNI
-SERVO VOLAN
-CENTRALNA BRAVA
-EL.PROZORI
-EL.RETROVIZORI
-2 KLUCA

VOZILOTO E REGISTRIRANO DO 6 MESEC 2023 I KOMPLETNO SERVISIRANO 06.2022

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

bobi
Потврден огласувач
078758000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам