1 / 12
PROFESIONALNA IZRABOTKA NA ROLETNI I KOMARNICI
1 €
10.03.2023 13:01

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

VRSIME PROFESIONALNA IZRABOTKA I MONTAZA NA:
* ROLETNI
* KOMARNICI
*ZEBRA ZAVESI
* VENECIJANER
* VARIOLAJT

** telefon za kontakt: **
*** 078/331-170 *** - MILE

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / PVC врати и прозорци

Се продава од:

xXx*MILE*хXx
Потврден огласувач
075244045
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам