1 / 6
Ducati Monster 696
3.800 €
18.01.2023 09:14

Велес / Велес

Марка:

Ducati

Вид:

Туринг

Година:

2008

Модел:

Monster 696

Километри:

50000

Odlicna sostojba promenti maslo, filtri, kaisi, lameli, lanec, zvezdi i akumulator. Odlicna cena !!

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Bore
Потврден огласувач
070221057
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам