1 / 1
Брусалица Bosch
3.500 МКД
Цената е фиксна
20.11.2022 13:14

Битола / Битола

Се продава брусалица во одлична состојба.
Контакт
Никола
071313092

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

aleksandar
Потврден огласувач
071391342
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам