1 / 7
DETSKI SKI KOMPLET EXTRA
1 €
Денес 15:14

Битола / Битола

Se prodavaat EXTRA ZACUVANI DETSKI
Skii VOLKI 100 sm
Cizmi NORDICA 21, 5
Kontakt NIKOLA 072 215 814

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Останато

Се продава од:

Verica
Потврден огласувач
078263688
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам