1 / 4
Lenovo Tab 4 8Plus
3.000 МКД
21.02.2023 09:53

Скопје Центар / Скопје

Lenovo Tab 4 8 Plus
So 2 sim karticki moze dase koristi i kako telefon
8 incen
8mp kamera
3gb ram
16 gb memorija
Maksimalno socuvan kako nov

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Останато

Се продава од:

Oglas
Потврден огласувач
077623407
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам