1 / 2
Prodavam detski tepih Ferrari
2.000 МКД
Цената не е фиксна
3.000 МКД
Денес 10:58

Кисела Вода / Скопје

Prodavam volnen tepih za detska soba, so dezen Formula 1, mnogu malku koristen,
kupen vo Fatina Mebel, brend Çilek Odasi
Dimenzii: 180x120cm

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Останато

Се продава од:

Марин
Потврден огласувач
071 200 154
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам