1 / 3
Prodavam lev Shtop za Fiat Bravo 2007
1.000 МКД
Цената е фиксна
30.12.2022 07:36

Штип / Штип

Se prodava lev shtop/vozacka strana za fiat bravo 2007 ma pa nagore. Kompleten so se originalno na nego
Oshteten so mala puknatina. Cena eftino za samo 1000 denari

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Prodavac
Потврден огласувач
077741412
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам