1 / 4
Busenje na beton
По Договор
13.12.2022 15:57

Кисела Вода / Скопје

Vrsime busenje na beton so dijamantska kruna.Od 5 - 30cm vo sirina i 80 cm vo dlabocina.Krsenje na plocki i cistenje na sut.Informacii na tel.070/330 - 832

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Санитарии водовод клима парно

Се продава од:

marjan
Потврден огласувач
070228193
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам