1 / 12
FIAT BRAVO 1.9 MULTIJET 120KS 2008 REGISTRIRANA
4.100 €
02.12.2022 18:07

Битола / Битола

Марка:

Fiat

Модел:

Bravo

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

FIAT BRAVO 1.9 MULTIJET 120KS 2008
- REGISTRIRANA
- KLIMA ISPRAVNA
- FABRICKO RADIO MP3 SO AUX
- TROKRAK VOLAN SO CITY OPTION
- MAGLENKI SO FOLOW ME TEHNOLOGY
- BORD KOMPJUTER
- ABS BAS EBD
- GUMI ZIMSKI
- DALECINSKO SO OPCIJA ZA OTVORANJE BAGAZNIK
- ELEKTRIKA NA PROZORI
- ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
- KOLATA E BEZ ZABELESKI NA KAROSERIJA
- VNATRESNOST MAX SOCUVANA
- ODLICNI MOTOR I MENJAC
- PROSECNA POTROSUVACKA 5L
- REGISTRACIJA IMA DO MART 2023
INFO NA 070385566
GJORGI

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Gjorgi
Потврден огласувач
070385566
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам