1 / 5
YAMAHA R1 2006
5.500 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
17.01.2023 18:03

Битола / Битола

Se menuva yamaha r1 2006 g registriran do Juni 2023g
Maslo filtri plocki i nova zadna guma smenati vo Juli mesec, nov akomulator
Zvezdata i lanecot se za uste edna sezona vozenje.
Zdrava masina bez davacki po nego.
Cena 5.500 EUR mozi zamena za vlekac ponudete prednost MAN i SCANIA.
070 555 661

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава / Можна е замена од:

Korisnik
Потврден огласувач
075530211
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам