1 / 8
Се продава Zastava 101
500 €
27.11.2022 12:07

Делчево / Делчево

Марка:

Zastava

Модел:

101

Година:

1980

Гориво:

Бензин

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Останато

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

20 kw / 27 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

Се продава Zastava 101 Meliteran sostojbata moze da se vidi i na slikite so 2 vrati ima dok samo e odjavena zabeleska patosot kaj vozacot i suvozacot za krpenje i eden polu mesec
Cena 500 evra ima dogovor

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Игор
Потврден огласувач
071228432
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам