1 / 6
SINTISAYZER CD--30 GENERAL MUZIK
8.000 МКД
Цената не е фиксна
8.300 МКД
17.01.2023 07:36

Велес / Велес

Испраќам по карго    

Mnogu malce koristen --kako nov-so flopy disk
5 oktavi--golemi dirki --vgradeni zvuchnici
vlez/izlez na MIDI --razni boi i ritmovi
odlichen e za uchenje i zabava

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Синтисајзер/Пијано

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
078399648
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам