1 / 5
Honda CRF250 4T 2017
3.600 €
26.01.2023 14:16

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Honda

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2017

Модел:

crf

Se prodava Honda CRF250R 2017 GODINA , vo odlichna sostojba, moze da se vidi proba SO PREDHODONO NAJAVUVANJE NE SUM TAMU...
redovno menuvano ulje i filter.
Moze da se vide i proba, so prethodno dogovaranje na den. na rabotasum nesum kaj motorot...
Kompletno servisiran
Nova predna/zadna guma

https://i.imgur.com/wnokmoH.mp4

https://youtu.be/Kctah5yx30M

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Jaxo
Потврден огласувач
071378357
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам