1 / 10
Sprat od kukja
200 €
Цената е фиксна
Денес 18:57

Богданци / Гевгелија

Број на соби:

3

Квадратура:

97 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Струја

Дворна површина:

30 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1987

Година на реновирање:

2016

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југ

Адреса:

Slobodan Mitrov Danko

Se izdava namesten sprat od kukja vo Gevgelija

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

Sashka Manoleva
Потврден огласувач
70371730
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам