1 / 10
Alati i masini
По Договор
20.11.2022 20:54

Виница / Виница

Se prodava:
Hidraulicen bonsek
Stubna busalica so futer mala
Stubna busalica na morze 4 pogolema
Staticna brusalica cinkular
Futer za cnc
Site se vo ispravna sostojba

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Металургија и Преработка на Метали

Се продава од:

krume
Потврден огласувач
078252593
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам